לכידה

 

לכידה

אפליקצית הנייוט iGO Primo בחינם לזמן מוגבל במקום 260 ש"ח, אבל איפה הקאצ' ? אין קאצ'.

כאמור אפליקצית הניווט igo לאנדרואיד מוצעת להורדה בחינם לזמן מוגבל, עלות האפליקציה בחנות האפליקציות של גוגל פליי, היא 260 ש"ח. האפליקציה תהיה זמינה להורדה רק בתאריך 24.3 החל מ 10 בבוקר עד 26.3 עד 10 בלילה, למשך 48 שעות . אם אתם לא יודעים כמעט כל שנה יוצאת חברת IGO בפסח כמובן שכולנו נמצאים בטיולים, את אפליקצית הניווט היוקרתית שלה, ההיתרון של איי גו על פני waze היא שהיא אינה נדרשת לשימוש ברשת הנתונים שלנו, דהיינו גלישה באינטרנט, לעומת זאת WAZE דורשת המון אבל המון רשת נתונים, אבל את מי זה מעניין כאשר אנו בעידן של הכל כלול .

קצת על אפליקציית igo לאנדרואיד.

 iGO Primo היחידה המציעה למכשירי אנדרואיד ניווט בתלת מימד מלא ואמיתי. תוכנת הניווט החכמה, והקלה לשימוש ביותר שהושקה עד כה. התוכנה מתאימה למשתמשי ניווט חדשים וגם למשתמשים המקצועיים והמנוסים כגון נהגי משאיות. התוכנה החדשה מציגה ממשק חדש ומרענן בעל נגישות גבוהה למשתמש ותצוגה עכשווית. ניווט מקצועי ללא תלות בתקשורת אינטרנט , כולל שירות דיווחי תנועה (TMC) ושלל חבילות תוכן רבות * רוכשים מפעילים ומתחילים בחווית הניווט. כל המפות מותקנות במכשיר ואין צורך בחיבור לאינטרנט.
תכונות עיקריות

ניווט חכם קל ונוח. תצוגת שלטי חוצות , מידע נתיבים ותצוגת צומת (לחוויית ניווט אמיתית) ניווט על גבי מפות שטח (כולל סימון שבילים) מובנה מתוך התוכנה *. חבילת מצלמות ומכמונות מהירות * העדפת דרכים אוטומטית (פקקים,דרכי קיצור ועוד..) מציאת מקומות חניה בעת התקרבות ליעד באופן אוטומטי. המערכת לומדת את הרגלי הנסיעה של המשתמש.

להורדה בחינם בתאריך ה 24.3 לחצו כאן