עבר שבוע בלבד מאז שסמסונג הציגה את ספינת הדגל שלה, הגלאקסי 4 בניו יורק. בעוד מיליוני מעריצים מחכים לתחילת המכירה של הלהיט החדש,  דיווח חדש מיום ו' האחרון גורס שהקונגולמרט הדרום קוריאני מכין גרסה מוקטנת של הגלאקסי 4. כן, כמו הגלאקסי 3 מיני נראה כי אנו צפויים לקבל גם גלאקסי 4 מיני.

כן כן כנראה שההדלפות בסמסונג הם בדיוק כמו אצל אפל, לפני כחודש חשפנו כאן לראשונה כיסוי לגלקסי 4 ואביזרים לגלקסי 4 ולאחר מכן את מכשיר גלקסי 4 שעות לפני השקתו וכעת אנו חושפים לראשונה את מכשיר הדגל הא של סמסונג את גלקסי 4 מיני, האח הקטן של גלקסי 4.

החדשות מגיעות אלינו מהאתר SAMMOBILE שפרסם גם תמונות מודלפות של הגלאקסי 4 מיני החדש. לפי התמונות, הוא נראה בדיוק כמו ה 4 הרגיל, רק קטן יותר.

בנוגע לתצוגה, אנו מפויים לראות מסך בגודל 4.3 אינץ', גדול במקצת מה 4 אינץ' של הגלאקסי 3 מיני הנוכחי. המסך צפוי לעבוד בטכנולוגיית S AMOLED ולהיות בעל צפיפות פיקסלים של 256 לאינץ', כמחצית מה 441 של הגלאקסי 4.

התכנה שלו תהיה ככה"נ ג'לי בין יחד עם ממשק ה TOUCHWIZ כמו אצל אחיו הגדול.

אנו צפויים לראות מעבד כפול ליבה במהירות של 1.6 גיגה הרץ. אולי אפילו עם אפשרות  לסים כפול. הוא צפוי לצאת לשוק ביוני או יולי הקרובים.

נראה שסמסונג שוב נוקטת במדיניות של צמצום בגודל וגם בחומרה. מי שרוצה לקבל את העיצוב של הגלאקסי 4 יקבל אותו בקטן, אך המכשיריהיהחלש באופן משמעותי מאחיו הגדול.

צפו בתמונות הבאות של הגלאקסי 4 מיני שדלפו וחוו דעתכם בתגובות.

 

גלקסי 4 מיניגלקסי מיני 4גלקסי