רגע לפני ההשקה הגדולה מכשיר הגלקסי S4 של סמסונג נחשף ע"י בלוג סיני הנחשב לדי אמין זה עדיין מאוד אפשרי כי אלה הם תמונות של עוד מכשיר סמסונג, או זיופים פשוט משוכללים, אבל אם זה מה שהם, אז הם עשו את זה טוב מאוד. בעוד שחצי עולם וגם אלפי שיראלים מחכים להשקה הרשמית של מכשיר גלקסי 4, תמונות חדשות ודי מעניינות מציפות את כל העולם ואת ישראל .

מבחינת עיצוב, זה נראה כמו עיצוב בהשראת טבע אחר אשר דומות ליבול הנוכחי של Samsung Galaxy S III והערה השנייה. חומרים נראים די אותו הדבר וגם העיצוב נראה די דומה לגלקסי 3, אבל המסך בתמונה הוא בגודל של 5 אינץ, תצוגת HD מלאה של 1920 × 1080 עם 2GB של זכרון RAM והוא פועל על מעבד ARMv7 ארבע ליבות. המצלמה היא  12.8MP, התואם את ההשערות הקודמות ש IV S Galaxy הקרוב יהיה עם מצלמה של  13MP הפעם.

אני מקווה שזה רק עוד אב טיפוס דמה לצורך של סודיות, אבל זה לא מפתיע כי סמסונג עלולה פשוט להמשיך את אותו עיצוב על גבי הדור הבא שלה.

גלקסי 4

 

גלקסי S4

 

 

 

לפני מספר ימים דיווחנו על כיסוי לגלקסי 4, שדלף לרשת ועכשיו אנו מקבלים כבר את מכשיר הגלקסי בכבודו ובעצמו, אנו נמשיך לעדכן אתכם בכל הקשור למכשיר ה S4  החדש של ענקית הסלולר סמסונג.