כיסוי סוללה לגלקסי 2 – נמאס לכם שהסוללה נגמרת לכם באוטובוס ? ברכבת ? בריצה היומית או בלימודים ? והכי חשוב בצבא ? הכירו את כיסוי המטען הטוב בעולם לגלקסי  External Battery הכיסוי לגלקסי 2 שישאיר אתם עם מכשיר טעון למשך כל היום.

כיסוי מטען לגלקסי 2 זה אחד מהדברים האלה שאתה לא מבין איך הסתדרת בלעדיהם. הסוללה של הסמסונג גלקסי S2 מחזיקה מעמד יום אחד (בקושי) ואתה מוצא את עצמך מחפש נואשות שקע חשמלי או אדם עם מטען לחשמל. כיסוי סוללה לגלקסי 2 מאפשר לצוד שתי ציפורים באבן אחת: גם כיסוי שמגן על הסמסונג גלקסי SII שלך וגם סוללה ניידת שמטעינה את הגלקסי שלך במידת הצורך. הסוללה של הגלקסי S2 בעלת קיבולת של 1,650 mAh. זה מספיק למספר שעות עבודה בתנאים רגילים, לא יותר. כיסוי לגלקסי 2 שסקרתי מגיע עם סוללה פנימית בעלת קיבולת של לא פחות מ 2200 mAh!.

שם הכיסוי : כיסוי מטען גלקסי 2 External Battery

מחיר בישראל : בין 199 ש"ח ל 299 ש"ח

איפה ניתן לרכוש : החנות הכי זולה שמצאנו בישראל iphonecover.co.il המספק 12 חודשי אחריות

לרכישה ומידע נוסף לחצו כאן : http://www.iphonecover.co.il/?view=products&id=550268

 

כך ניתןלהשתמש בגלקסי S2 כרגיל, וכאשר הסוללה קרובה לריקון ניתן להשתמש בסוללתהכיסוי המטעין לגלקסי 2 כסוללה חיצונית. יותר אין צורך לחפש את השקעהקרוב או לשאת סוללה רזרבית, כיסוי מטעין לגלקסי 2 פותר את הבעיה הזו. הכיסוי המטעין לגלקסי S2 מגיע בשחור או בלבן, הוא מעוצב בצורה נאה לעיןולא מוסיף עובי ניכר למכשיר. הכיסוי עצמו מגן היטב על הגלקסי מכל צדדיוושומר על במקרה של נפילה, כמו הכיסויים האחרים.

הייחוד של הכיסוי המטעין לגלקסי S2 הוא בכך שהוא מכיל בתוכו סוללה פנימית. כאשר יש צורך, ניתן להסיט את מתג ההפעלה והסוללה הפנימית של הכיסוי תתחיל להטעין את הגלקסיS2. ניתן להשתמש במכשיר בזמן ההטענה ללא הפרעה, ארבע נורית החיווי יספקו לכם מידע על כמות החשמל שעדיין אגורה בכיסוי. לאחר ההטענה, ניתן לחזורו להטעין את הכיסוי לגלקסי S2 בעזרת הכבל המצורף, ללא שום צורך להסיר אותה מכשיר או להוציא את הגלקסי ממקומו.

 ההמצאה הגאונית הזו, הכיסוי הנטען לגלקסי S2, מאפשרת לנו טווח שימוש נרחב יותר במכשיר שלנו, ללא הסירבול של נשיאת אביזרים שונים לכל מקום אליו אנו הולכים. גם כיסוי איכותי וגם סוללה ניידת לגלקסי S2, לא שווה?

אם אתם מחפשים כיסוי לגלקסי 2 זהוא ללא ספק המגן סוללה המושלם עבורכם .