פתיחת גלקסי נעול | פתיחת HTC נעול | פתיחת מוטורולה נעול | פתיחת אייפון נעול

גלקסי S3 שנעול לAT&T או לכל חברה אחרת הוא די חסר שימוש. נכון שאפשר עדיין להשתמש במכשיר במחשב קטן אך לא ניתן לקבל ולהוציא שיחות, מה שמחייב אותנו להסתובב עם מכשיר סלולארי נוסף.

עד עתה, לא היה פתרון סביר לפתיחת סמסונג גלקסי S3 נעול, אך בשבועות האחרונים הגיע הפתרון המיוחד בצורה של פתיחת IMEI לגלקסי 3! 

הפתיחה החדשה (נקראת לעיתים בטעות "פריצה לגלקסי 3 נעול" אך השם הרשמי שלה הוא פתיחת אנלוק) מתבצעת בצורה נוחה מאוד. כל שצריך הוא לשלוח את מספר ה IMEI (חייגו *#06#, החל מהכוכבית, ותקבלו את המספק בן ה 15 ספרות) והחברה ממנה נרכש המכשיר ולקבל מאיתנו הצעת מחיר. אנו נחשב את הקוד שפותח את הנעילה של המכשיר שלכם ותוך מספר שעות (עד 48 במקרים מסוימים) נשלח לכם את קוד הפתיחה לגלקסי SIII שלכם יחד עם הוראות הפעלה. ברגע שתקלידו את הקוד שתקבלו לתוך המכשיר הגלקסי i9300 שלכם יהיה פתוח לסים פרי לצמיתות. תוכלו להשתמש בכל כרטיס סים בכל רשת סלולארית בארץ ובעולם, תוכלו לגלוש ברשת הדור השלישי גם ללא וויפי זמין, ותוכלו לעדכן לכל גרסת תוכנה, עכשווית ועתידית. האנלוק לגלקסי 3 הוא לצמיתות, כך שהמכשיר לא ינעל עוד לעולם.

פתיחת הסמסונג גלקסי S3 היא קלה, נוחה והכרחית למי שמעוניין להשתמש במכשיר שלו בישראל. היא כ"כ יעילה שאין אפילו צורך להגיע אלינו או לשלוח את המכשיר למעבדה שלנו, הכל מתבצע באופן אוטומאטי בשרתי החברה הסלולארית.

איך זה עובד ? פשוט מאוד מחייגים למעבדה שלנו 035225713 מוסרים לנו את מספר ה IMEI ואנו נותנים לך תשובה אם אפשר לפתוח את המכשיר לסים פרי.

השירות כרוך בתשלום , אנו פותחים את כל מכשיר האנדרואיד הנעולים : HTC , מוטורולה, סוני,סמסונג , אייפון נעול ועוד